Walne zebranie sprawozdawcze jednostki OSP Hucisko

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 11, luty 2013

9 lutego 2013 r. odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2012 rok w jednostce OSP Hucisko. W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Głogowa Małopolskiego Paweł Baj, ewenementem w skali spotkań sprawozdawczych, które odbyły się dotychczas, był udział w zebraniu doradcy Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie bryg. Jarosława Kurka w asyście mł. kpt. Pawła Gila.

Czytaj więcej: Walne zebranie...

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Budach Głogowskich

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 11, luty 2013

Zapraszamy wszystkich chętnych na Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Budach Głogowskich, który odbędzie się 17 lutego 2013 roku (niedziela) w Domu Ludowym w Budach Głogowskich. Szczegółowe informacje na plakacie obok. Serdecznie zapraszamy!!!

 

Czytaj więcej: Otwarty Turniej...

Bezpłatna pomoc psychologiczna

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 11, luty 2013

Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim informuje, iż od 12 lutego 2013 w Miejsko Gminnym Domu Kultury świadczona będzie  bezpłatna pomoc psychologiczna dla mieszkańców gminy Głogów Małopolski. Szczegóły na plakacie poniżej. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej: Bezpłatna pomoc...

Płać podatki tam, gdzie mieszkasz!!!

Drukuj
Utworzono: sobota, 09, luty 2013

Na terenie naszej gminy powstaje coraz więcej nowych domów, coraz więcej osób decyduje się zamieszkać w gminie Głogów Małopolski. Liczba mieszkańców w porównaniu do poprzedniego roku wzrosła o 1,4 %, a w ostatniej dekadzie o 8,9 %. Zbliża się okres rozliczeń podatkowych. Niemal każdy przygotowuje się do wypełnienia swojego PITu. Może jest to dobry moment by pomyśleć nad zostawieniem w swojej gminie części podatków, które i tak musimy zapłacić?

Czytaj więcej: Płać podatki tam,...

Ferie Zimowe 2013 w Gminie Głogów Małopolski

Drukuj
Utworzono: środa, 30, styczeń 2013

Miejsko Gminny Dom Kultury w Głogowie Małopolskim organizuje ferie zimowe dla uczniów szkół podstawowych (7-13 lat) z terenu gminy Głogów Małopolski. Szczegółowe informacje na plakacie poniżej. Serdecznie zapraszamy!

 

Czytaj więcej: Ferie Zimowe 2013...

Uczeń Zespołu Szkół w Głogowie Małopolskim laureatem konkursu "Mały Samarytanin"

Drukuj
Utworzono: piątek, 08, luty 2013

Adam Drąg z klasy IIIc Gimnazjum w Głogowie Małopolskim zajął II miejsce w konkursie „Mały Samarytanin”, organizowanym pod honorowym patronatem małżonki Prezydenta RP p. Anny Komorowskiej. Finał konkursu odbył się 6 lutego br. w Millenium Hall w Rzeszowie - partnera konkursu.

Czytaj więcej: Uczeń Zespołu...

Projekt „WZAJEMNA POMOC” laureatem konkursu

Drukuj
Utworzono: piątek, 08, luty 2013

Projekt „WZAJEMNA POMOC” z MGOPS w Głogowie Małopolskim w ramach konkursu grantowego otrzymał dofinansowanie z Fundacji  TZMO SA „Razem Zmieniamy Świat” z Torunia. Złożony wniosek konkursowy został nagrodzony jako jeden z 5 wszystkich projektów nadesłanych  z całej Polski.

Czytaj więcej: Projekt „WZAJEMNA...

Rekrutacja do udziału w projekcie „Czas na aktywność w gminie Głogów Małopolski

Drukuj
Utworzono: czwartek, 07, luty 2013

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie Małopolskim informuje, że od dnia 01.02.2013r. do 31.03.2013r. prowadzona jest rekrutacja do projektu "Czas na aktywność w gminie Głogów Małopolski" na rok 2013 realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

Czytaj więcej: Rekrutacja do...

„Sukces i niezależność z własną firmą”

Drukuj
Utworzono: czwartek, 07, luty 2013

Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza rozpoczęcie rekrutacji do projektu „Sukces i niezależność z własną firmą – III edycja”. Zgłoszenia do projektu przyjmowane będą w terminie od 25.02.2013 r. do 14.03.2013 r., od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30.

Czytaj więcej: „Sukces i...

Dzień Seniora w Pogwizdowie Nowym

Drukuj
Utworzono: piątek, 08, luty 2013

W niedzielę 3 lutego 2013 r. w Domu Strażaka w Pogwizdowie Nowym miało miejsce coroczne Spotkanie Seniorów zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich, Rade Sołecką, Sołtysa oraz OSP Pogwizdów Nowy. W uroczystości uczestniczył Burmistrz Głogowa Małopolskiego Paweł Baj oraz Przewodniczący Rady Miasta Aleksander Jurek. Spotkanie uświetnił występ dzieci z miejscowej szkoły podstawowej oraz występ kapeli ludowej "Głogowianie".

Czytaj więcej: Dzień Seniora w...

Joomla Business Templates by template joomla